Уряд затвердив законопроєкт, який завершить реформу податкової та митної служб

Уряд затвердив законопроєкт, який завершить реформу податкової та митної служб Фото: president.gov.ua

Зазначається, що законопроєкт передбачає, що територіальні відділення податкової та митної служб мають перестати бути окремими юридичними особами, як це є зараз, а перетворитися на відокремлені підрозділи, повідомляє "Громадське". Об этом сообщает ИНФОФОРУМ:ИНФО ЦЕНТР:ИНФО ЧАС со ссылкой на СМИ.

"Реалізація норм Закону сприятиме досягненню цілей, визначених Програмою діяльності Кабінету Міністрів, в частині зниження часових та грошових витрат для доброчесного бізнесу під час здійснення митних процедур, наближення до повної електронізації процесів на митниці, а також запровадження ефективної організаційної структури, побудованої за функціональним принципом", — пояснюють у Мінфіні.

Окрім іншого, схвалений урядом законопроєкт дозволить відкрити доступ до інформації про експортно-імпортні операції, зокрема вартість товарів, які ввозяться або вивозяться з України. Також законопроєктом розширять використання електронних документів та зобов’яжуть митниці негайно продавати на аукціонах конфісковане майно.

18 грудня 2018 року уряд ухвалив рішення про розділення ДФС на 2 окремих органи — митну та податкову служби, а 6 березня 2019 року затвердив відповідні положення про ці державні органи.

20 березня 2019 року Кабмін оголосив конкурс на голів податкової та митної служб. Зарплата керівників нових служб складе по 24 тисячі гривень.

23 квітня завершився конкурс на голову Державної податкової служби України. Його переміг заступник міністра фінансів Сергій Верланов.

28 серпня в Україні офіційно запустили Державну податкову службу. Відтепер ця служба буде займатися збором податків замість ДФС.

25 червня відбувся фінальний етап конкурсу на голову Державної митної служби, у якому переміг заступник міністра економічного розвитку України Максим Нефьодов.

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук повідомляв, що очікує на запуск Державної митної служби з 1 листопада 2019 року.

Нагадаємо, що Мінфін затвердив структуру нової митної служби та запустив процес її створення


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/uryad_zatverdyv_zakonoproiekt_yakyy_zavershyt_reformu_podatkovoi_ta_mytnoi_sluzhb_301921.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя