На Мостищині відбувся "День поля"

Сьогодні, 5 вересня, на базі ФГ ʺКоровайʺ Мостиського району відбувся ʺДень поляʺ за участі сільськогосподарських виробників. Про це Гал-інфо повідомили у прес-службі ЛОДА.

На Мостищині відбувся "День поля"


ФГ ʺКоровайʺ стали професійним майданчиком для надання виробникам знань і можливостей доступу до інновацій у сільськогосподарському машинобудуванні, яке сьогодні впроваджує аграрний сектор, отримання прикладів успішного досвіду колег, пошуку партнерів для бізнесу, участь у інформаційних заходах з актуальних для аграріїв питань. Об этом сообщает 10svodok.in.ua со ссылкой на СМИ.


В рамках заходу представлено новітню агротехніку, обладнання, комплектуючі, запчастини, IT технології в управлінні АПК та інше. Присутні мали можливість побачити техніку в роботі, отримати консультації від провідних спеціалістів галузі.


Значну увагу приділили інноваціям у технологіях обробітку ґрунту, що є запорукою забезпечення стабільного нарощування урожайності сільськогосподарських культур та валового виробництва. Це є актуальним на сьогодні для агровиробників, адже ґрунт готують та посіву озимих культур урожаю наступного року. В області планується посіяти озимих культур на площі 242,3 тис га.


Присутні мали можливість поділитись досвідом почерпати новинки у сільськогосподарському машинобудуванні.


Здобуті знання, навики допоможуть сільськогосподарським виробникам визначити свої стратегії на майбутній період.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/na_mostyshchyni_vidbuvsya_den_polya_325322.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя